| Подписаться на RSS

Учасники конкурсу

Публікуємо список робіт, що зареєстровані для участі у конкурсі «Історія успіху учителів та дітей — учасників освітніх програм корпорації Intel в Україні»

П.І.Б. автора

Посада

Місце роботи або навчання конкурсанта

Область

1 Руденко Ганна Олександрівна майстер
виробничого навчання
Торезьке вище професійне училище ім. О.Г. Стаханова Донецька
2 Івашньова Світлана Володимирівна вчитель
німецької мови
Олександрійська гімназія-інтернат Кіровоградська
3 Гук Оксана Олександрівна вчитель
математики і інформатики
Лишнянська СЗШ І-ІІІ ст Львівська
4 Голощапова Олена Вікторівна практичний психолог Костянтинівський ліцей із загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів Донецька
5 Лисяк Тетяна Леонідівна вчитель
математики та інформатики
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївська
6 Сокол Ірина Миколаївна методист ЗОІППО Запорізька
7 Патрушева Ірина Анатоліївна вчитель
інформатики,
класний керівник 11-Б кл
Запорізький колегіум «Елінт» Запорізька
8 Мараховська Тетяна Андріївна практичний психолог,
соціальний педагог
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 10 Житомирська
9 Доброштан Олена Олегівна викладач Херсонська державна морська академія Херсонська
10 Барна-Шевчук Ольга Василівна викладач
інформатики
Чортківський інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільська
11 Тарасік Галина Євгенівна бібліотекар Комунальний заклад »Середня загальноосвітня школа №7 м.Тернівка Дніпропетровська
12 Балик Надія Романівна завідувач кафедри
інформатики і методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка Тернопільська
13 Грановська Людмила Володимирівна вчитель
початкових класів
Гаврилівська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Хмельницька
14 Гречана Ірина Юріївна заступник директора
з навчальної роботи
Новобогданівська ЗШ І -ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька
15 Янчецька Валентина Сергіївна вчитель
світової літератури
Свіршковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хмельницька
16 Бобир Ольга Анатоліївна вчитель КЗО «НСЗШ №127″ ДМР Дніпропетровська
17 Вермінська Світлана Іванівна вчитель
української мови
та літератури
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хмельницька
18 Буштрук Олена Іванівна вчитель англійської мови Щорська районна гімназія Чернігівська
19 Спориніна Тетяна Тадеївна викладач
інформатики
Чернівецька гімназія №2 Чернівецька
20 Коротка Ольга Борисівна  вчитель інформатики Запорізький колегіум «Елінт» Запорізька
21 Ватковська Марина Григорівна Проректор, зав.кафедрою управління інформаційно-освітніми проектами Дніпропетровський обласній інститут післядипломної педагогічної освіти Дніпро-петровськa
22 Суханова Віра Віталіївна вчитель біології та географії, керівник шкільного лісництва ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Боголюби Луцького району Волинської області Волинськa
23 Зайнчківська Олена Ярославівна вчитель інформатики СЗОШ І-ІІІ ст. №9 м.Фастова Київська
24 Досенко Галина Петрівна методист районного методичного кабінету Відділ освіти Білозерської районної державної адміністрації в Херсонській обл. Херсонська
25 Мирошниченко Геннадій Вікторович учитель Золотобалківська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Херсонська
26 Кабанова Марина Володимирівнa вчитель англійської мови Музиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Херсонська
27 Cпориніна Тетяна Тадеївна викладач інформатики Чернівецька гімназія №2 Чернівецька
28 Борисенко Ольга В’ячеславівна вчитель інформатики Комунальний заклад освіти «Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю» Дніпропетровської міської ради Дніпро-петровськa
29 Земляк Ірина Вікторівна вчитель інформатики Кам’янець-Подільська спеціалізована загальноосвітня І – ІІІ ступенів школа №5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницька
30 Носкова Маргарита Вячеславівна старший викладач кафедри життєвих компетентностей, керівник тимчасового творчого колективу «Центр безперервної освіти» Львівський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти Львівськa
31 Кім Ольга Миколаївна вчитель інформатики Запорізький багатопрофільний ліцей №62 Запорізькa
32 Мосякіна Надія Тадеївна вчитель-методист СЗШ №1 Шевченківського району м. Києва Київська
33 Калюжна Маргарита Володимирівна  вчитель НВК «Кіровоградський Колегіум» Кіровоградськa
34 Терещенко Світлана Віталіївна  вчитель інформатики УВК «Школа-ліцей» № 2
м. Белогорська
АР Крим
35 Антикуз Олена Володимирівна заступник директора з НВР, учитель фізики Курахівська гімназія «Престиж» Донецька
36 Кузьмінська Олена Геронтіївна доцент кафедри інформаційних і дистанційних технологій НУБіП України Київська
37 Унгуряну Ольга Ігорівна вчитель КЗО »СЗШ №97 ім. П.І.Шкідченка» Дніпропетровської міської ради Дніпро-петровськa
38 Щербань Наталя Володимирівна вчитель математики та інформатики КЗО »Середня загальноосвітня школа № 27» Дніпропетровської міської ради Дніпро-петровськa
39 Ляшко Віктор Валентинович  учитель математики  Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
40 Ліхошва Ірина Миколаївна  Заступник з ВР, вчитель хімії  КЗО »СЗШ №97 ім. П.І.Шкідченка» Дніпропетровської міської ради Дніпро-петровська
41 Пальшина Наталія Юріївна  вчитель трудового навчання Цюрупинська спеціалізована школа І-ІІІст.№4 Херсонська
42 Кисіль Юлія Вячеславівна  вчитель хімії Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ніни Сосніної Київська
43 Степаненко Тетяна Олексіївна вчитель інформатики Павлоградська ЗШ І-ІІІ №4 Дніпро-петровська
44 Місюк Ганна Валеріївна  учитель інформатики, методист з інформаційних питань МЗШ №22 ім. Маршала Сергєєва Донецька
45 Цяпка Яна Володимирівна вчитель початкових класів НВК №70 м.Дніпропетровськ Дніпро-петровська
46 Турчинська Світлана Давидівна Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка Рівненської міської ради Рівненська
47 Римаренко Марина Валерїівна  вчитель математики, інформатики Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
48 Камишна Юлія Анатоліївна  вчитель КЗО  «НСЗШ №127″ ДМР Дніпро-петровська
49 Курдюмова Ірина Павлівна заступник директора з НВР ЗОШ № 4 м. Бердянськ Запорізька
50 Ковальчук Ольга Олексіївна вчитель світової літератури Славутський обласний ліцей-інтернат Хмельницька
51 Грачова Інна Василівна вчитель правознавства та історії Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІступенів №22 імені Маршала Сергєєва Донецька
52 Бортник Роман Анатолійович вчитель інформатики Володимирецький районний колегіум Рівненська
53 Матвієнко Юлія Анатоліївна вчитель математики
та основ інформатики
Пологівська гімназія «Основа» Запорізькa
54 Романів Оксана Михайлівна вчитель інформатики СЗШ І-ІІІ ст. №1 м. Новояворівська, Яворівського р-ну, Львівської обл. Львівська
55 Сімонова Ірина Василівна вчитель російської мови та літератури Донецька спеціалізована з інформаційних технологій загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №61 Донецька
56 Кууск Надія Юріївна  вчитель історії та права НВК №70 Дніпро-петровська
57 Личко Олена Володимирівна учитель математики та інформатики Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 Кіровоградська
58 Топтуненко Алла Семенівна вчитель географії, психолог школи Микільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Херсонська
59 Лоза Валентина, Вікторівна вчитель початкових класів КЗО »СЗШ №108» ДМР Дніпро-петровська
60 Богач Світлана Андріївна; Пожидаєва Людмила Михайлівна Старший майстер; Заступник директора з НР ДНЗ »Макіївський будівельний центр ім. Ф.І. Бачуріна» ; Макіївське вище професійне училище Донецька
61 Кархут Оксана Володимирівна вчитель біології та хімії м.Львів СЗШ№27 Львівська
52 Луньова Юлія Олексіївна  вчитель інформатики НВО »Ліцей нових інформаційних технологій №2» Дніпро-петровська
63 Косаревська Анастасія Василівна учениця 10 А класу СШФК № 18 Запорізькa
64 Нюкло Ірина Миколаївна вчитель школа №9 м.Новограда-Волинського Житомирська
65 Горбенко Лариса Олександрівна  учитель української мови та літератури Чорнобаївський НВК Херсонська
66 Дук Ельміра Рустемiвна практичний психолог Мельнічнiвська ЗШ 1-3 ступенів АР Крим
67 Качор Любов Омелянівна заступник директора з НВР, вчитель хімії Львівська середня спеціалізована загальноосвітня школа № 5 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови ім. Іванни та Іллі Кокорудзів Львівська
68 Колеснік Тетяна Анатоліївна вчитель початкових класів НВК № 122, м.Дніпропетровська Дніпро-петровська
69 Мірошніченко Тетяна Володимирівна заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ СЗШ №2 м. Орджонікідзе Дніпропетровської області Дніпро-петровська
70 Соколова Світлана Яківна вчитель світової літератури та російської мови РКЗО »Веселівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дніпро-петровська
71 Громко Людмила Володимирівна вчитель математики Нечаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім.Ю.І.Яновського Кіровоградська
72 Міняйленко Анна Гаврилівна  заступник з НВР Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 Дніпро-петровська
73 Моісеєва Ірина Володимирівна  педагог-організатор Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Донецька
74 Тітков Сергій Олегович учень ЗОШ №3 з профільними класами м. Жовті Води Дніпропетровської області Дніпро-петровська
75 Кужель Олена Вікторівна учитель фізики та математики Ровеньківська гімназія №1 Ровеньківської міської ради Луганської області Луганська
76 Тимчишина Анна Миколаївна  Учениця 9 класу НВК 125 КЗО НВК №125 ДМР Дніпро-петровська
77 Глущенко Oксана Валентиновна вчитель Бердянська ЗОШ №6 Запорізька
78 Бачинська Інна Kостянтинівна вчитель англійської мови СЗШ № 7 м.Марганець Дніпропетровської області Дніпро-петровська
79 Платонова Вікторія Анатоліївна вчитель англійської мови м. Дніпропетровськ, СЗШ №39 Дніпро-петровська
80 Некрасова Світлана Миколаївна, Прудська Катерина Сергіївна, Фотеєва Лариса Володимирівна вчителі Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів ( з російською мовою навчання) Херсонська
81 Cивокоз Юлія Олександрівна Вчитель початкових класів НВК №70 м. Дніпропетровськ Дніпро-петровська
82 Павлова Тетяна Леонідівна заступник директора з виховної роботи, вчитель математики CЗШ № 11 м.Дніпропетровськ Дніпро-петровська
83 Мельничук Ірина Володимирівна Заступник директора школи з науково-методичної роботи Дунаєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Хмельницька
84 Клименко Ольга Дмитрівна вчитель СЗШ № 39 м.Дніпропетровськ Дніпро-петровська
85 Дмитренко Віра Ярославівна вчитель географії Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст.№7 Львівська